kontakt

POPELKA-WEBDESIGN
Ondřej Popelka
Nádražní 826
393 01 Pelhřimov
+420 603 909 664 popelka@popelka-webdesign.eu

naše služby

webové stránky

Naší nosnou činností jsou především služby v oblasti tvorby webových prezentací.

webdesign

Grafický vzhled prezentace je Vaše vizitka na internetu. Kvalitní design, který návštěvníka zaujme, mnohonásobně zvýší prestiž Vaší firmy. A protože móda jde neustále kupředu, nabízíme Vám mimo vytvoření nové prezentace také redesign (přepracování vzhledu) prezentace stávající.

tvorba www

Avšak design Vašich stránek není vše. Tak jako budova potřebuje pevný a kvalitní základ, tak i Váš web potřebuje kvalitní základ na kterém lze stavit. Základem každého projektu je dobře promyšlená logická struktura a potom obsahové zpracování. Váš web by měl být pro návštěvníka přehledný, příjemný a lehce ovladatelný.

Jelikož v tomto oboru působíme již několik let, jsme schopni Vám zajistit kompletní služby počínaje poradenstvím, návrhem řešení až po samotnou realizaci projektu a doplňkové služby jako je nafocení objektů či produktů, jazykové mutace, zajištění webhostingu, registrace domén, reklamní tisk... .

Pracujeme systematicky, jsme zodpovědní a svým klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Zakládáme si na individuálním přístupu a vzájemné důvěře s klientem. Proto svou investici do webové prezentace nenechte utopit v internetovém oceánu! Spolehněte se na nás a my Vám vytvoříme webové stránky v moderním designu s kvalitním zpracováním.